V poháru Modrá nekladla odpor

27.09.2015 11:28

FK Jílové - FC Jiskra Modrá 6:2 (2:0)

I přes slabší výkon byli hráči Jílového po celý zápas  lepším týmem, soupeře přehráli ve všech směrech a zaslouženě zvítězili. Nutno dodat, že Modrá přijela v okleštěné sestavě a tím vítězství domácím hodně ulehčila.

Vyjádření trenéra (O. Barilla): Za vítězství a postup jsem určitě rád, ale výkon opět nebyl podle mých představ. V první půli nám opět chybělo nasazení, málo jsme kombinovali a kazili jednoduché přihrávky. Ve druhé půli už to byl z naší strany lepší výkon, hlavně z hlediska pohybu a kombinace, ale opět jsme ze dvou ojedinělých akcí hostů dvakrát inkasovali po našich chybách, čehož se musíme v dalších zápasech vyvarovat.

Branky:2 Florián, Janda, Just, Kurty, Čermák

Sestava: Němec - Kořínek, Huček, Reichelt, Florián (75. Vosecký) - Čermák, Farkaš, Drahoňovský, Kurty - Just, Janda (46. Malowanyj)

Rozhodčí: Mareš – Červený, Mareš