Starší připravka otočila utkání ve druhém poločase

08.04.2018 20:55

FK Jílové - SK Verneřice 5:3 (1:3)

12.kolo Okresní přebor  //  8.4.2018  // 10:00

První jarní utkání na domácí půdě. Po mírném tlaku soupeře jsme se dostali do vedení brankou Drugy. Soupeře inkasovaný gól zřejmě nabudil a dokázal do poločasu otočit stav na 1:3. V první půli jsme měli šance, ale nedokázali jsme je proměnit. Za zmínku stojí rána z dálky Drugy, která skončila na břevně a dorážka Klimy, která skončila také na brankové konstrukci. Na začátku druhé půle se hrála vyrovnaná hra, když se nějaká šance naskytla, zneškodnili ji dobře chytající brankáři obou mužstev. A pak přišla desetiminutovka domácích. Jílové soupeře zmáčklo nedalo jim ani centimetr prostoru a střílelo jeden gól za druhým a otočili za nepříznivého stavu čtyřmi goly zápas ve svůj prospěch.

Hodnocení trenéra (Z. Michalec): Výhra se hodnotí vždy lépe než prohra. Ale v dnešním utkání nemůžu svým svěřencům snad nic vytknout. Už v poločase jsem jim říkal že hrajeme dobré utkání, nesmíme polevit a naštěstí přišli i branky. Bylo dnes na nás vidět, že nám všechno sedlo a zaslouženě můžeme slavit vítězství.

Branky: Klíma 2x, Druga, Sýkora, Dlouhý

Sestava: Ehl - Druga, Bartko, Stoklasa, Dlouhý, Hrdlička, Sýkora, Černá, Klíma, Hloušek a zraněný Beránek

Rozhodčí: Truskavec