Starší přípravka doplatila na horší začátky poločasů

01.04.2018 12:08

TJ Union Děčín - FK Jílové 10:2 (5:1)

11.kolo Okresní přebor  //  31.3.2018  // 10:00

K prvnímu jarnímu utkání, zajížděla starší přípravka do sousedního Bynova. V prvních patnácti minutách jsme tahali za kratší konec, nechávali jsme soupeři spousty prostoru a vůbec jsme nebránili. Soupeř tak šel do vedení 3:0. Poté snížil po samostatné akci Klíma, když krásně přešel jeden na jednoho a překonal domácího brankáře. Následně Bártkovi zazvonila dvakrát tyč a Stoklasovy břevno, a tak góly střílel soupeř. Druhý poločas byl jako přes kopírák tomu prvnímu. Po rohovém kopu se dokázal prosadit Bártko, když měl větší důraz před brankou.

Hodnocení trenéra (Z. Michalec): Zasloužená výhra soupeře. Šlo na nás vidět, že jsme ještě netrénovali na přírodní trávě a jsme odkázáni pouze na omezeny prostor v tělocvičně. Kluci se ze začátku chvíli hledali, ale pak hru lehce vyrovnali, jen jsme bohužel šance zahazovali. Pochválit musím Jirku Drugu, který hrál povedený zápas.

Branky: Klíma, Bártko

Sestava: Ehl - Druga, Sýkora, Klíma, Hrdlička, Stoklasa, Bártko, Novák, Beránek

Rozhodčí: Kadora