Soustředění mládeže

12.09.2023 10:06

Soustředění Jílovské fotbalové mládeže
Na konci srpna proběhlo fotbalové soustředění mládežnických týmů FK Jílové, které se konalo na Sněžníku v příjemném prostředí Penzionu U Lesa. Soustředění je každoroční důležitou přípravou na novou sezónu. Hráči se na něm učí nejen nové fotbalové techniky, ale zdokonalují také svou fyzickou připravenost po letní pauze. Program se musel často přizpůsobovat nepříznivému počasí, přesto byla účast pro všechny přítomné určitě přínosem. Soustředění se uskutečnilo i díky finanční podpoře města Jílové a Ústeckého kraje.
Od září již probíhají pravidelné tréninky na travnatém hřišti v Jílovém a začaly i víkendové zápasy (mladší žáci) a turnaje (starší a mladší přípravka). Rozpis zápasů nejen mládežnických týmů, ale také A-týmu hrajícího krajský přebor, naleznete na stránkách klubu www.fkjilove.cz. V případě dotazů k mládežnickým týmům kontaktujte Petru Drugovou, vedoucí mládeže FK Jílové, tel. 606 937 640.

Fotbalové soustředění bylo spolufinancováno v rámci dotačního programu "SPORT 2023" Ústeckého kraje.