Jílovští fotbalisté se vrátili zpět na 6. místo v turnaji mladší přípravky na hřišti SK Březiny

17.10.2018 18:32

Jílovští fotbalisté se vrátili zpět na 6. místo v turnaji mladší přípravky na hřišti SK Březiny

V neděli 14.10.2018 se odehrálo další kolo (7. kolo) série turnajů mladších přípravek na hřišti SK Březiny. Výkop byl od 9 hodin a fotbalisté z Jílového se na turnaji umístili na hezkém konečném 6. místě.

V tento termín už každý tým dorazil dle plánu, a proto organizace turnaje probíhala v naprostém pořádku.

Opět se turnaj hrál formou každý s každým v 10-minutových intervalech. Kluci a holky z Jílového dorazili v 10-ti členné skupině, která dokázala jednou zvítězit a jednou remizovat.

-       FK Česká Kamenice

V prvním zápase jílovští fotbalisté nastoupili proti Fotbalové akademii Petra Voříška a dokázali hned na úvod zvítězit 1:0. Jediný gól v tomto utkání dokázal vstřelit Martin Klabík, který nechytatelnou střelou zavěsil míč pod břevno soupeře brány.

Druhý zápas následoval po 10-ti minutové přestávce, ve kterém naši fotbalisté nastoupili v derby proti Modré. Bohužel Jílováci byli namlsáni z prvního zápasu, ve kterém zvítězili a v derby s Modrou prohráli 0:3.

Ve třetím zápase turnaje vyzval celek z Jílového fotbalisty z České Kamenice. Utkání bylo velice napínavé až do posledních minut, bohužel celek z Jílového podlehl 0:2.

Jílováci bez přestávky vstoupili do čtvrtého utkání turnaje proti MSK Benešov a prohráli 0:7.

V pátém zápase Jílové vyzvalo TJ Spartak Boletice. Hrálo se v rychlém tempu nahoru a dolů a když už se zdálo, že si jílovští hráči odnesou tři body, bohužel v posledních vteřinách inkasovali vyrovnávací gól, s konečným výsledkem 2:2. Naši střelci v tomto zápase byli Radek Pulda a Martin Klabík.

V předposledním zápase fotbalisté z Jílového nastoupili proti favorizovanému celku domácích SK Březin a bohužel inkasovali devět gólů a prohráli 0:9.

Poslední zápas turnaje byl prvních 6 minut hrací doby překvapením pro jílovský celek. Jílovští nastoupili proti celku TJ Union Děčín a po střele Radka Puldy v prvních minutách vedli 1:0. Pro fotbalisty z Jílového se zápas vyvíjel velice dobře až do doby, kdy do zápasu byla vpuštěna druhá čtyřka soupeře, která zajistila jasnou výhru TJ Unionu Děčín 1:4.

Děkujeme všem zúčastněným hráčům za odvedené výkony na hřišti a rodičům za podporu našich malých fotbalistů.

8.    FAPV Děčín

Příští 8. kolo turnaje mladších přípravek se uskuteční v České Kamenici v neděli 21.10.2018 od 13.30 hod, sraz na hřišti ve 13.00 hod.