Jílové si ze Žatce odvezlo nepopulárního bůra

21.03.2019 20:47

FK Slavoj Žatec - FK Jílové 5:0 (2:0)

17.kolo HET krajského přeboru  //  16.3.2018  // 15:00

K druhému jarnímu utkání zajíždělo Jílové do Žatce, který měl před vzájemným soubojem o dva body více, a tak se jednalo o další “záchranářské” utkání.

Úvod zápasu byl celkem vyrovnaný a Jílové po nebezpečné akci Červenky a přímém kopu Gahera, který brankář vytěsnil nad břevno naznačilo, že nepřijelo jen bránit. Opak byl ale pravdou a toto byly prakticky jediné vážnější situace hostujícícho celku. Ve zbytku utkání byl na hřišti jen domácí celek, který se po dvou brankách Klince a jedné Macháčka ujal ve 20. minutě vedení 3:0.  Ve druhém poločase zkompletoval domácí střelec Klinec hattrick a za další dvě minuty přidal svou čtvrtou branku. Žatec přehrával Jílové hlavně v rychlosti,pohybu a nasazení a připsal si tak zcela zaslouženě všechny tři body do tabulky.

Sestava: Smutný - Doubek, Just, Michalec (67. Horyna) , Reichelt - Kudrna, Vait, Gaher, Farkaš (46. Horáček) - Červenka, Kolář

Rozhodčí: Čáka - Dočekal, Klimp

Delegát: Holub