Herní zlepšení zatím výsledky nepřináší

18.09.2018 22:32

FK Mikulášovice - FK Jílové  11:1 (6:0)

3.kolo Okresní přebor  //  16.9.2018  // 10:00

Další nedělní výlet si udělali mladší žáci z Jílového do dalekých Mikulášovic. Výkon byl bojovný, až k neuvěření, že jsme chvílemi měli i více ze hry. Zklamáním, ale rozhodně mu to nemůžeme dávat za vinu, jelikož i přes onemocnění (za to mu je udělena velká pochvala) dorazil na zápas brankář Ehl, bohužel se mu zápas nepovedl a byl o poločase střídán Puldou. Ten předčil všechna očekávání a stala se z něj opora druhé poloviny zápasu. Ale zpátky k prvnímu poločasu. Jilovští žáci předváděli zodpovědnou hru. S obávanými protiútoky si dokázala soupeřova obrana poradit. Ve druhém poločase šli jilovští za svým gólem, to se povedlo až v úplném závěru. Po schrumáži před brankou se dostal k odraženému balónu Klima a prostřelil domácího brankáře. Stoper Klíma se pomalu, ale jistě začíná zabydlovat na svém postu a přestává odkopávat balóny a místo toho je konstruktivně rozehrává. Krajního obránce jsme našli v Bartkovi, který se z hroťáka může vyklubat v nepříjemného beka. Natálka opět odehrála svůj standard a k zodpovědné hře dozadu přidala i občasný výpad do útočné poloviny. V záloze se to taky lepší. Středopolaře Hlouška nelze za nic pochválit, ale ani za nic zkritizovat. Svoji bojovnou hrou a technickým umem, jako správný kapitán, naburcoval svůj tým k pěknému hernímu projevu. Krajní záložníci v podání Drugy a Doležala se dájí zhodnotit kladně, byla bojovnost, jen úspěšnost jeden na jednoho byla slabá. A nakonec hroťák Schlesinger, bojoval, byl zarputilý, jen odvaha a přesnost v zakončení trochu pokulhávala. Nakonec odjíždí Jílové s debaklem 11:1, ale se zvednutými hlavami, po dobrém výkonu.

Vyjádření trenéra (Z. Michalec): Hráči dnes předvedli bojovný výkon. Bylo vidět, že na čem jsme zapracovali na tréninku, tak se projevilo i ve hře. A za co musím pochválit mužstvo, že i přes debakly, které dostáváme, je tým pořád aktivní a snaží se na sobě pracovat. A jak už je zvykem, tak pochválit musím Petra Puldu, který ve druhém poločase odvrátil včasným vyběhnutím mnoho gólů.

Branka: Klíma

Sestava: Ehl (30' Pulda) - Bartko, Klíma, Černá - Druga, Hloušek, Doležal - Schlesinger

Připraven: Beránek