6. kolo FK Jílové - SK Hostovice 7:1

27.09.2015 11:46

FK Jílové - SK Hostovice 7:1 (4:1)

V dalším kole 1. A třídy, přivítalo Jílové celek Hostovic. V posledních zápasech se Jílovému, hlavně herně nedařilo, tak  trenéři pozměnili sestavu, promluvili hráčům do duše a zřejmě se to vyplatilo.

O výsledku napověděl první poločas, kdy domácí čtyřmi góly rozhodli o průběhu zápasu. Hráli agresivně, dobře kombinovali, využívali chyb hostí a konečně proměnili gólové situace. Menší komplikací byla branka hostí z pokutového kopu těsně před poločasem.
V druhé půli domácí, kontrolovali výsledek a z brejků ještě přidali tři branky.

Vyjádření trenéra (R. Rangl): Dnes musíme hráče pochválit, jelikož si dali říct a hráli s chutí i nasazením. Dobře kombinovali a využívali brejkové situace, za což byli odměněni 7góly. Kaňkou je zranění M. Horyny (vykloubené rameno) a J. Jandy (zlomený nos). Doufáme, že se dají brzy dohromady a vrátí se co nejdříve na trávník.

Branky: 7. Just, 19. Horyna, 22. Horyna, 33. Florián (PK), 71. Kurty, 74. Kurty, 84. Michl

Sestava: Vosecký - Kořínek, Florián, Reichelt, Huček, Čermák, Just, Drahoňovský, Farkaš, Kurty, Horyna (30. Janda - 70. Michl)

Rozhodčí: Holec - Vlašič, Prágl